Փաստաբաններ Տաթևիկ Մալխասյանի և Արսեն Սարդարյանի գրագետ և մանրակրկիտ աշխատանքի շնորհիվ ՀՀ վերաքննիչ քաղաքացիական դատարանը անվավեր ճանաչեց 01.03.2021 թվականին /երկրորդ փուլ մարտի 15-ին/ տեղի ունեցած «Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարան» հիմնադրամի ռեկտորի ընտրության արդյունքները: Որպես հետևանք անվավեր ճանաչեց «Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալասարան» հիմնադրամի ռեկտորի ընտրության արդյուքնները հաստատելու մասին» ՀՀ Կառավարության 03.05.2021 թվականի թիվ 703-Ա որոշումը:
Քաղաքացիական գործ
Հլս 20, 2026
Աշխատողի իրավունքների խախտման համար գործատուն կվճարի ավելի քան 10.000.000 ՀՀ դրամ
Դեռևս 2024թ. օգոստոս ամսում մեր վստահորդը ազատվել էր աշխատանքից, քանի որ գործատուի կողմից միակողմանի լուծվել էր նրա հետ կնքված աշխատանքային…

• Была зарегистрирована очередная победа юридической фирмы «LSA»: было подтверждено, что выборы ректора фонда «Национальный политехнический университет Армении» были незаконными
Благодаря грамотной и кропотливой работе адвокатов Татевик Малхасян и Арсена Сардаряна Апелляционный гражданский суд РА признал недействительными результаты выборов ректора фонда «Национальный политехнический университет Армении», состоявшихся 1 марта 2021 года (второй тур — 15 марта). Вследствие этого был также признан недействительным Решение Правительства РА № 703-А от 3 мая 2021 года, которым были утверждены результаты выборов ректора фонда «Национальный политехнический университет Армении».