Մայիսի 23-ին «ԷԼ ԷՍ ԷՅ» իրավաբանական կազմակերպության կառավարող գործընկեր Արսեն Սարդարյանը մասնակցել էր ASSOCIATION OF EUROPEAN ATTORNEYS (AEA) կազմակերպության կողմից Մադրիդ քաղաքում անցկացված փաստաբանների համաշխարհային իրավաբանական համաժողովին։
Համաժողովի ընթացքում ներկայացվեցին մեր ընկերության հիմնական գործունեության ուղղությունները, ինչպես նաև հաստատվեցին ամուր գործընկերային կապեր Եվրոպայի, Ասիայի, Աֆրիկայի և Ամերիկայի մայրցամաքի մի շարք երկրների առաջատար իրավաբանական ընկերությունների հետ։
Նման միջոցառումները կարևոր նշանակություն ունեն մեր հաճախորդների՝ արտերկրում ծագող իրավաբանական խնդիրների արագ ու արդյունավետ լուծման համար՝ ապահովելով համագործակցության լայն հնարավորություններ վստահելի միջազգային գործընկերների հետ։

“LSA” Law Firm Participated in the Global Legal Conference in Madrid
On May 23, Arsen Sardaryan, Managing Partner of “LSA” Law Firm, took part in the Global Legal Conference for attorneys held in Madrid and organized by the Association of European Attorneys (AEA).
During the conference, the key areas of our firm’s legal practice were presented, and strong partnerships were established with leading law firms from various countries across Europe, Asia, Africa, and the Americas.
Such events play an important role in ensuring fast and effective solutions to legal issues our clients may face abroad, by providing extensive opportunities for cooperation with a reliable network of international legal partners.