Գրանցվեց «Էլ Էս Էյ» իրավաբանական ընկերության հերթական հաղթանակը, հասատատվեց «Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարան» հիմնադրամի ռեկտորի ընտրության ապօրինի լինելը
• Գրանցվեց «Էլ Էս Էյ» իրավաբանական ընկերության հերթական հաղթանակը, հասատատվեց «Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարան» հիմնադրամի ռեկտորի ընտրության ապօրինի լինելը
Փաստաբաններ Տաթևիկ Մալխասյանի և Արսեն Սարդարյանի գրագետ և մանրակրկիտ աշխատանքի շնորհիվ ՀՀ վերաքննիչ քաղաքացիական դատարանը անվավեր ճանաչեց 01.03.2021 թվականին /երկրորդ փուլ մարտի 15-ին/ տեղի ունեցած «Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարան» հիմնադրամի ռեկտորի ընտրության արդյունքները: Որպես հետևանք անվավեր ճանաչեց «Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալասարան» հիմնադրամի ռեկտորի ընտրության արդյուքնները հաստատելու մասին» ՀՀ Կառավարության 03.05.2021 թվականի թիվ 703-Ա որոշումը:

• Была зарегистрирована очередная победа юридической фирмы «LSA»: было подтверждено, что выборы ректора фонда «Национальный политехнический университет Армении» были незаконными
Благодаря грамотной и кропотливой работе адвокатов Татевик Малхасян и Арсена Сардаряна Апелляционный гражданский суд РА признал недействительными результаты выборов ректора фонда «Национальный политехнический университет Армении», состоявшихся 1 марта 2021 года (второй тур — 15 марта). Вследствие этого был также признан недействительным Решение Правительства РА № 703-А от 3 мая 2021 года, которым были утверждены результаты выборов ректора фонда «Национальный политехнический университет Армении».